Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Pro klienty > Aktuality > KONEC zákazu vycházení

KONEC zákazu vycházeníDatum konání:
16.12.2020
Datum ukončení:
31.12.2020

Na základě Usnesení vlády České republiky byl zrušen zákaz vycházení našich klientů.

Od 16.12.2020 tedy mohou klienti našeho Domova ven, na procházku a nebo domů, za svými blízkými. V případě, že vycházka klienta z prostor Domova bude kratší než 6 hodin, klient bude pouze sledován, zda nemá příznaky Covid, jiné opatření nebudeme přijímat. V případě odchodu z Domova delšího než 6 hodin, bude po návratu klient umístěn do oddělených prostor, 3. den mu bude proveden antigenní test a za další 3 dny druhý antigenní test. V případě negativity obou testů pak může klient zpět do obvykle užívaných prostor Domova. Prosím zvažte sami riziko odchodu vašich blízkých z prostor našeho Domova! Naši klienti jsou povinni při odchodu z prostor Domova používat respirátor FFP2 nebo KN95, nezapomeňte jim tuto ochranou pomůcku obstarat a dohlédnout na její správné a trvalé použití. Je to možná dobrý tip na vánoční dárek pro babičku nebo dědečka, pár krabiček respirátorů. Zodpovědné chování nás všech je jedinou cestou k běžnému životu.

PODMÍNKY NÁVŠTĚV REALIZOVANÝCH UVNITŘ DOMOVA JSOU NADÁLE V PLATNOSTI: Podmínky NÁVŠTĚV v DD | Domov důchodců Horní Planá (ddhplana.cz) !

Dále upozorňujeme, že zkracujeme dobu provádění antigenních testů, nově budeme testovat pouze od 12,45 do 13,45!!!! Na objednané návštěvy nezapomínejte vlastní respirátor FFP2 nebo KN95! V současné době můžete také využít bezplatné plošné testování občanů na testovacích místech, doložíte nám jenom potvrzení o negativním testu.