Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Volnočasové aktivity

Volnočasové aktivity

Pro klienty jsou připravovány kulturní akce vlastní (zábavy, táborák, výlety, grilování na terase apod.) i akce zajištěné prostřednictvím uměleckých agentur. Při kulturních a ostatních akcích jsou využívány společenské prostory, hlavní jídelna a zahrada. Do aktivit je již tradičně zapojena i recepce Domova, která se stala jedním z vyhledávaných míst, kde si mohou obyvatelé našeho Domova zahrát karty, Člověče, nezlob se! či jiné společenské hry, popovídat si u čaje nebo kávy nebo společně sledovat televizní program či poslouchat oblíbené písničky. Na recepci také probíhá pravidelná ranní aktivita – čtení z denního tisku.

Do našeho Domova pravidelně dojíždí paní Gabriela Krejzová, která se věnuje pastorační činnosti. Dochází za jednotlivými klienty, kteří si přejí mluvit o víře, pořádá sezení a rozpravy v prostorách naší kaple. Každý pátek také dochází kněz, páter Jan, a slouží bohoslužby v kapli Domova.

Již několikátým rokem k nám také dojíždí paní Lenka Roučková se svými zvířaty – pejsky Miou, Bony a Danem, králíkem Rudou a morčetem Ládíkem. Společné zážitky se zvířaty dávají našim obyvatelům mnoho radosti a zábavy.

O aktuálních událostech v našem Domově se dočtete v sekci Aktuality , kde každý pátek zveřejňujeme přehled všeho, co jsme během týdne prožili.

Fotodokumentaci z jednotlivých akcí a aktivit naleznete ve Fotogalerii.

Kuželky v Táboře Canisterapie Česko zpívá koledy Svěcení kapličky sv. Antonína Vystoupení dětí z MŠ Loučení s létem