Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Pro klienty > Aktuality > PODĚKOVÁNÍ

PODĚKOVÁNÍDatum konání:
26.6.2020
Datum ukončení:
12.7.2020

 

Chod našeho Domova se pomalu vrací k běžnému provozu. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kteří na nás nezapomněli a v době kdy, jsme to potřebovali, nám pomohli. Velmi si vážíme každého, pro koho jsme nebyli neviditelní, kdo nabídl svou pomoc.

Já osobně jako ředitelka bych chtěla upřímně a s obrovskou úctou a pokorou poděkovat všem svým zaměstnancům. Je skutečně za co děkovat. Každý se musel v době koronavirové poprat s psychikou, s mnoha opatřeními, zákazy a nařízeními. Každý z nás změnil svůj zaběhnutý život, držel se doma, snažili jsme se izolovat od možné nákazy, od dezinfekce máme suché a popraskané ruce, od roušek ekzémy v obličeji. Přesto jsme všichni pracovali, mnozí dokonce s mnohem větším nasazením. Mnozí jsme prožívali bezesné noci plné strachu z toho, co by mohlo přijít. Ale dosud se nám podařilo ochránit náš Domov od nákazy, ochránit tak naše klienty, a dokonce snad jim lidským a vlídným přístupem zpříjemnit dobu zákazů a omezení. Mnohdy jsme museli čelit nepochopení a aroganci, pocitu marnosti, a hlavně obrovské dlouhodobé únavě a vypětí.

Jsme ráda, že se pomalu vše vrací do běžného provozu. Jsem ráda, že naši klienti jsou opět usměvaví, že se opět na chodbách Domova potkávám s rodinami a návštěvami. Klienti sedí po skupinkách a popíjejí kávu, chodí na oblíbené aktivity, procházejí se na zahradě, opalují se, chodí do města a do cukrárny, jezdí se svými blízkými na výlety. A za toto vše musíme děkovat! Musíme děkovat za štěstí, ale hlavně musíme děkovat každému jednotlivému zaměstnanci, každému, díky jehož disciplíně a nasazení je vše v pořádku, tak jak má být. Vážené kolegyně a kolegové, já VÁM všem moc děkuji! Je mi ctí s VÁMI pracovat.

                                                                                                     Renata Březinová

 

RŮŽE HORNÍ PLANÁ