Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA - po kontrole zákazníkem smazat > Archiv událostí 2016

Archiv událostí 2016

PROSINEC 2016 - Zveme všechny přátele, rodiny, známé a veřejnost na tato plánovaná vystoupení:

  • 3.12. hudební odpoledne se smíšeným pěveckým sborem Musica Viva z Horní Plané pod vedením sbormistra Václava Krause
  • 5.12 čertovské odpoledne s malými čertíky z mateřské školky Horní Planá
  • 14.12 se již po druhé připojíme k akci ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY. Přijďte k nám a přidejte se!
  • 16.12 hudební vystoupení Šimona Pečenky s názvem S vůní cukroví - známé i méně známé vánoční písně
  • 21.12 vánoční den v Domově - celý den vánoční nálada, koledy, cukroví a vystoupení. Po obědě ŽIVÝ BETLÉM - vystoupení které celé nacvičili zaměstnanci Domova
  • 29.12. Silvestrovská zábava za hudebního doprovodu pana Vojíka a s vystoupením malých i velkých tanečnic ze skupiny Sarah

LISTOPAD 2016 - Pokračujeme v setkávání s dětmi ze základní školy, tentokrát jsme tvořili na téma podzim. Stále probíhá pravidelná canisterapie se všemi oblíbenými zvířaty. V listopadu nás moc mile překvapila hudební skupina LAKOMÁ BARKA z Českého Krumlova. Děvčata z této skupiny nám přijely zazpívat a zahrát úplně zadarmo, z jejich dobrého srdce. Vystoupení bylo super a věříme, že se ještě někdy znovu potkáme. DĚKUJEME MOC!!!!!!!!

ŘÍJEN 2016 - Začínají pravidelná setkávání s žáky ZŠ Horní Planá. V tomto měsíci nás svým vystoupením potěšil a pobavil moderátor Jindřich Kraus s pořadem Jindřich Kraus vás baví.

ZÁŘÍ 2016 - Léto jsme zakončili grilováním na terase a za doprovodu hudební skupiny Troufalka. V září také přijel pan Pečenka a zazpíval známé písničky Karla Hašlera.

SRPEN 2016 - Kromě pravidelné canisterapie jsme si v létě užili i grilování na terase Domova. Zazpíval nám Šimon Pečenka na téma Léto s kovbojem - písně Waldemara Matušky.

ČERVENEC 2016 - Během července probíhala pravidelná setkání s fenkou Mia, králíkem Fandou a morčetem Ládíkem. V rámci oslav svátku svaté Markéty se naši senioři zúčastnili mše v kostele sv. Markéty v Horní Plané.

ČERVEN 2016 - Naše družstvo se již tradičně zúčastnilo turnaje v kuželkách pořádaného G-Centrem Tábor. Navštívily nás děti z Mateřské školy v Černé v Pošumaví. Na konci června jsme uspořádali již 9.ročník Sportovních her. Celý den se výborně vydařil, počasí nám přálo a soutěžit za asistence dětí ze základní školy bylo výborné! Pro obyvatele Domova i pro děti ze základní školy byla připravena ukázka výcviku služebního policejního psa. Pes se svým psovodem předvedli zadržení pachatele a hledání drog, pachatel bych zadržen a drogy nalezeny.... Odpoledne jsme vyhlašovali vítěze, grilovali klobásy a pili pivo za doprovodu naší oblíbené kapely Troufalka.

KVĚTEN 2016 - Společně s agenturou Iva jsme si zazpívali májové písničky v pořadu "Mamince z lásky". Probíhala i pravidelná canisterapie a také tak oblíbené návštěvy žáků základní školy.

DUBEN 2016 - v dubnu nás opět navštívily děti ze Základní školy Horní Planá ale na společné dopoledne přijeli i studenti Střední zdravotnické školy v Českém Krumlově. Dalšími návštěvníky pak byly i děti z Mateřské školy v Horní Plané. V dubnu jsme také uspořádali již tradiční zábavné odpoledne nazvané "Z pohádky do pohádky", našimi hosty byli senioři z Domova pro seniory Chvalkov a Domova pro seniory Horní Stropnice. A v neposlední řadě se v dubnu uskutečnila i tradiční oslava stavění Májky. A tradičně nám také nepřálo počasí, takže Májku postavili naši údržbáři a klobásy jsme museli upéct v konvektomatu.

BŘEZEN 2016 - Přijela vystoupit naše velmi oblíbená agentura IVA s pořadem "Jarní probuzení", písničky s harmonikou nadchly všechny naše obyvatele.
Dále probíhala pravidelná canisterapie, což je aktivita se speciálně cvičeným psem. Kromě psa k nám také paní terapeutka nosí králíka Ferdu, který je u našich obyvatel velmi oblíben.
Proběhlo i pravidelné setkání s dětmi ze Základní školy v Horní Plané.

ÚNOR 2016 - probíhala pravidelná canisterapie, což je aktivita se speciálně cvičeným psem. Kromě psa k nám také paní terapeutka nosí králíka Ferdu, který je u našich obyvatel velmi oblíben.
Proběhlo i pravidelné setkání s dětmi ze Základní školy v Horní Plané.
Naši obyvatelé oslavily letošní Masopust s hudebním vystoupením pana Pečenky "Život je jen písnička". Vystoupení sklidilo velký potlesk a mnozí obyvatelé našeho Domova si známé písničky rádi společně zazpívali.

LEDEN 2016 - probíhala pravidelná canisterapie, což je aktivita se speciálně cvičeným psem. Kromě psa k nám také paní terapeutka nosí králíka Ferdu, který je u našich obyvatel velmi oblíben.
Proběhlo i pravidelné setkání s dětmi ze Základní školy v Horní Plané.